بانک پروژه ها

همایش ها و کنفرانس ها

جعفر مهراد با اشاره به تولیدات علمی کشور گفت: در سال ۲۰۱۶ میلادی تعداد ۳۵ هزار و ۹۰۷ مدرک در موسسه تامسون رویترز از سوی پژوهشگران و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور به ثبت رسیده است.
وی ادامه داد: البته این آمار حالت تکمیلی ندارد و طی ماه های آینده این رقم تکمیل و گزارش آن منتشر می شود چراکه مجلات همواره با تاخیر منتشر می شوند و با تاخیر نیز ثبت و نمایه سازی می شوند.
بنیانگذار پایکاه استنادی علوم جهان اسلام اظهار داشت: میزان تولیدات علمی کشور در قالب مقالات علمی در سالهای پیش به شرح زیر است.

میزان تولیدات علمی کشور
مهراد گفت: به طوری که مشاهده می کنیم افزایش و رشد قابل توجهی در تولیدات علمی کشور از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ صورت گرفته است که بالغ بر هزار رکورد علمی است.
وی عنوان کرد: در سال ۲۰۰۵ تولیدات علمی پژوهشگران کشور تنها ۶ هزار و ۹۱۴ مدرک بود که این رقم در سال ۲۰۰۰ تعداد هزار و ۷۴۶ و در سال ۱۹۹۵ تعداد ۶۰۴ مدرک بود.
بنیانگذار پایکاه استنادی علوم جهان اسلام خاطرنشان کرد: در سال ۲۰۱۶ مقوله های مهندسی برق و الکترونیک با ۲ هزار ۴۶۵ مدرک، مهندسی مواد چند رشته ای با ۲ هزار و ۸۳ مدرک، شیمی چند رشته ای با ۲ هزار و ۱۴ مدرک، مهندسی شیمی با هزار و ۷۶۶ مدرک و شیمی فیزیک با هزار و ۶۲۵ مدرک در راس جدول تولیدات علمی کشور قرار دارند.
مهراد عنوان کرد: همچنین از کل انواع مدارک تعداد ۳۲ هزار و ۲۷۰ مقاله، هزار و ۱۸۲ مرور، هزار و ۹۰ مقاله کنفرانسی و ۶۲۴ چکیده …

مطالب پیشنهادی:
برچسب ها : , , , , , , , ,
برای ثبت نظر خود کلیک کنید ...

به راهنمایی نیاز دارید؟ کلیک کنید

جستجو پیشرفته مقالات و پروژه

سبد خرید

تازه ترین ها

آخرین بروز رسانی

    چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶
http://bankprojeha.com
بانک پروژه های علمی پژوهشی وابسته به گروه تحقیقاتی فکر برتر ایرانیان تمامی حقوق برای وب سایت بانک پروژه ها محفوظ می باشد.